۱۰ شغل اینترنتی پردرآمد در ایران

این روزها به خاطر شرایط موجود و پر رونق تر شدن شغل های اینترنتی، افراد خیلی زیادی به شغل اینترنتی علاقمند شده اند و دوست دارند در این زمینه فعالیت کنند.
شغل اینترنتی تنوع زیادی دارد اما ما در این مقاله می خواهیم، ۱۰ شغل اینترنتی پردرآمد در ایران را به شما معرفی کنیم که با کسب مهارت در آنها، می توانید کسب درآمد خیلی خوبی داشته باشید.

اگر به شغل اینترنتی علاقمند هستید و می خواهید از این روش کسب درآمد اینترنتی داشته باشید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

۱۰ شغل اینترنتی پردرآمد در ایران

۱- ادمین اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام به محبوب ترین شبکه اجتماعی بین ایرانیان تبدیل شده است و کسب و کارهای زیادی در اینستاگرام در حال فعالیت هستند.

این کسب و کارها در ابتدا تمامی کارهای پیج را خودشان انجام می دهند، اما با گذشت زمان و بیشتر شدن فروش، به یک ادمین اینستاگرام نیاز دارند تا بتواند کارهای مدیریتی پیج را برایشان انجام دهد.

اگر شما در زمینه اینستاگرام متخصص باشید و بتوانید یک پیج را به صورت اصولی مدیریت کنید، قطعا می توانید از این روش درآمدهای خوبی به دست آورید.

درآمد یک ادمین اینستاگرام از ماهانه ۲ میلیون تومان شروع می شود و براساس تعداد پیج هایی که مدیریت می کند می تواند بسیار بیشتر شود.

۲- فتوشاپ کار

اگر کار با نرم افزار فتوشاپ را به خوبی بلد باشید و بتوانید با استفاده از آن، عکس های جذاب، پست و استوری اینستاگرام یا بنرهای وبسایت را طراحی کنید، می توانید از این روش هم درآمد خیلی خوبی را به دست آورید.

افراد خیلی زیادی هستند که به یک فتوشاپ کار نیاز دارند. البته دقت کنید که فتوشاپ کار لزوما گرافیست نیست و شما می توانید با یادگیری فتوشاپ در حد متوسط و کار با موکاپ ها و فایل های PDS، عکس های خیلی جذاب و با کیفیتی را طراحی کنید.

یک فتوشاپ کار می تواند از ماهانه ۱ میلیون تومان درآمد داشته باشد و با افزایش تعداد مشتریان و سفارشات و تخصص خودش، درآمد خودش را افزایش دهد و بسیار بیشتر کند.

۳- طراحی سایت

همانطور که کسب و کارهای زیادی در اینستاگرام ایجاد شده اند، بازار بسیار خوبی هم برای شغل طراحی سایت به وجود آمده است. چون خیلی از این کسب و کارها به سطحی رسیده اند که به طراح وبسایت نیاز دارند تا وبسایت مناسبی را برایشان طراحی کند. اما متاسفانه خیلی از افراد متخصص وارد اینستاگرام و حوزه آموزش اینستاگرام شده اند و حوزه خدمات طراحی سایت خلوت شده است.

شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و با یادگیری حرفه ای طراحی وبسایت، درآمدهای خیلی خوبی را از این روش به دست آورید.

درآمد ماهانه یک طراح وبسایت براساس تخصص و تعداد سفارشات از ۳ میلیون تومان شروع می شود و می تواند تا چند ده میلیون تومان در ماه افزایش پیدا کند.

۴- تدوینگر ویدیو

با افزایش قدرت ویدیو مارکتینگ، افراد خیلی زیادی به سراغ ویدیو مارکتینگ آمده اند و نیاز به فردی دارند که ویدیوهای آنها را به صورت حرفه ای تدوین کند.

اگر شما کار با نرم افزارهایی مانند پریمیر یا کمتازیا یا ادیوس را به صورت حرفه ای بلد باشید و بتوانید با استفاده از این نرم افزارها ویدیوها را به صورت مناسب و حرفه ای تدوین کنید، درآمدهای خوبی را از این راه به دست خواهید آورد.

درآمد یک تدوینگر به صورت ماهانه از ۱٫۵ میلیون تومان شروع می شود و براساس تخصص و تعداد مشتریان می تواند افزایش پیدا کند.

۵- کارشناس تولید محتوای وبسایت

وبسایت های زیادی هستند که به محتوا نیاز دارند و اکثر صاحبان این وبسایت ها، وقت یا تخصص کافی برای تولید محتوای حرفه ای را ندارند.

اگر شما نویسنده خوبی باشید و بتوانید با تحقیق مطالب خوبی را بنویسید، قطعا می توانید در این شغل به موفقیت های زیادی برسید.

درآمد یک کارشناس تولید محتوای وبسایت از ماهانه ۱٫۵ میلیون تومان شروع می شود و براساس ساعات کاری، تخصص و تعداد مشتریان می تواند بسیار بیشتر شود.

۶- سئو کار

سئو به عملیاتی گفته می شود که روی یک وبسایت انجام می شود تا کمک کند آن وبسایت در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل، رتبه بهتری کسب کند.

وبسایت های خیلی زیادی به دنبال کسب رتبه بهتر در سئو هستند و اگر شما اصول سئو را یاد بگیرید و در این زمینه حرفه ای شوید، قطعا می توانید درآمدهای بسیار بالایی را از این طریق کسب کنید.

کافی است در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید و مدام خودتان را به روز نگه دارید تا بتوانید این شغل عالی را به دست آورید.

درآمد یک سئو کار براساس میزان تخصص، از ماهانه ۴ میلیون تومان شروع می شود و با افزایش تخصص و برندینگ و تعداد مشتریان می تواند بسیار بیشتر شود.

۷- برنامه نویس

با توسعه دنیای اینترنت و افزایش تعداد کسب و کارهای اینترنتی، بازار برنامه نویسی هم بسیار داغ شده است و شما می توانید با یادگیری یک زبان برنامه نویسی پرطرفدار، یک شغل اینترنتی عالی را برای خودتان ایجاد کنید.

کافی است برای این کار وقت بگذارید و سه ماه متمرکز شوید تا یک زبان برنامه نویسی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و بتوانید از این راه درآمدهای خیلی خوبی را به دست آورید.

درآمد یک برنامه نویس براساس تخصص و زبان برنامه نویسی، از ماهانه ۴ میلیون تومان شروع می شود و می تواند افزایش پیدا کند.

۸- مترجم

خدمات ترجمه هم یکی از شغل های اینترنتی پرطرفدار است که برای کسانی مناسب است که حداقل به یک زبان خارجی مسلط هستند.

اگر بتوانید در کار ترجمه تسلط پیدا کنید و در این زمینه خوب کار کنید، قطعا سفارشات بسیار زیادی منتظر شما هستند و می توانید از این شغل اینترنتی درآمدهای بسیار زیادی را کسب کنید.

درآمد ماهانه یک مترجم از ۱٫۵ میلیون تومان شروع می شود و براساس میزان تخصص و تعداد سفارشات می تواند افزایش پیدا کند.

۹- تبلیغات اینترنتی

همانطور که چندین بار در موارد قبلی تکرار کردیم، کسب و کارهای اینترنتی هر روز در حال افزایش هستند و تعداد آنها روز به روز بیشتر و بیشتر می شود.

تمام این کسب و کارها چه در اینستاگرام فعالیت کنند و چه در وبسایت، نیاز به یک متخصص تبلیغات اینترنتی دارند تا با تبلیغات برایشان مخاطبین بیشتری جذب کند و بتوانند فروش بیشتری را تجربه کنند.

اگر شما بتوانید در زمینه تبلیغات اینترنتی مهارت و تجربه کافی را به دست آورید و خودتان را در این زمینه برند کنید، قطعا می توانید درآمدهای بسیار عالی را از این راه کسب کنید.

درآمد یک متخصص تبلیغات اینترنتی از ماهانه ۲ میلیون تومان شروع می شود و می تواند براساس میزان تخصص و تعداد مشتریان بسیار بیشتر شود.

۱۰- مشاوره

اگر در زمینه خاصی تخصص دارید و می توانید به دیگران مشاوره بدهید، شغل مشاوره اینترنتی کاملا مناسب شماست.

در این شغل شما می توانید به صورت اینترنتی در زمینه کاری خودتان به دیگران مشاوره بدهید و درآمد خوبی را از این راه به دست آورید.

کافی است در یک حوزه خاص و پرطرفدار فعالیت کنید تا بتوانید در این زمینه برند شوید و درآمدهای خوبی را کسب کنید.

درآمد یک مشاور اینترنتی از ماهانه ۱ میلیون تومان شروع می شود و براساس تعداد مشتریان و میزان تخصصی که دارند، متغیر است و می تواند افزایش پیدا کند.

جمع بندی

در این مقاله به شما ۱۰ شغل اینترنتی پردرآمد در ایران را معرفی کردیم که می توانید با کار در آنها، شغل اینترنتی را برای خودتان ایجاد کنید و درآمدهای خوبی را به دست آورید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یک شغل اینترنتی پردرآمد برای خودتان پیدا کنید و در این بازار بزرگ شغل اینترنتی ، بتوانید درآمدهای خوبی را به دست آورید.

دسته :آموزش و مقاله تاریخ :شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ بازدید :1,785 نظرات : 0 نظر
نظرات
جهت پشتیبانی محصول از طریق تیکت اقدام کنید / نظرها بعد از تایید مدیران منتشر می‌شود.

    پشتیبانی تلگرام وین تم