روش های کسب درآمد از وردپرس

وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوای محبوب است که نه تنها در ایران، بلکه در جهان از محبوبیت خاصی برخوردار است و اکثر وبسایت ها با این سیستم محبوب و فوق العاده ساخته شده اند.

محبوبیت زیاد وردپرس باعث شده است روش های کسب درآمد مختلفی برای آن ایجاد شود و افراد زیادی به روش های کسب درآمد از وردپرس علاقمند شوند.

در این مقاله می خواهیم مهمترین روش های کسب درآمد از وردپرس را به شما معرفی کنیم و در مورد هرکدام از آنها به صورت مختصر توضیح دهیم تا اگر به آنها علاقمند بودید، بتوانید در آن زمینه فعالیت کنید.

پس اگر به وردپرس و کسب درآمد از آن علاقمند هستید و می خواهید در این زمینه فعالیت کنید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

روش های کسب درآمد از وردپرس :


قبل از این که به سراغ ادامه این مقاله برویم و روش های کسب درآمد از وردپرس را معرفی کنیم، باید بدانید که تمامی روش هایی که در این مقاله گفته می شوند، نیازمند این هستند که شما تجربه و تخصص کافی در زمینه وردپرس داشته باشید و به خوبی با این سیستم، قالب های آن و افزونه های آن آشنا باشید و بتوانید خدمات مناسبی را ارائه دهید.

پس این موضوع را مدنظر قرار دهید تا بتوانید به درآمدی مناسب و پایدار از طریق وردپرس برسید.

۱- طراحی سایت با وردپرس :

اولین روش کسب درآمد از وردپرس، ارائه خدمات طراحی سایت با وردپرس است. این روزها کسب و کارهای اینترنتی زیادی هستند که در اینستاگرام فعالیت می کنند و تمام آنها نیاز به وبسایت دارند، اگر شما تجربه و تخصص کافی در زمینه طراحی سایت با وردپرس داشته باشید، می توانید از این روش درآمدهای فوق العاده ای را به دست آورید.

برای انجام این کار کافیست یک وبسایت شخصی برای خودتان راه اندازی کنید و در آن نمونه کارهای خودتان را قرار دهید و خدمات خودتان را معرفی کنید، در کنار آن در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و لینکدین فعالیت منظم داشته باشید تا بتوانید پروژه های خوبی را بگیرید و وقت سر خاراندن نداشته باشید.

۲- پشتیبانی وردپرس :

دومین روش کسب درآمد از وردپرس، ارائه خدمات پشتیبانی وردپرس است. وبسایت های وردپرسی بسیار زیادی هستند که به نگهداری و بروزرسانی نیاز دارند و شما با ارائه خدمات پشتیبانی ماهانه به این وبسایت ها، می توانید درآمدهای بسیار مناسبی را به دست آورید.

فقط کافیست بتوانید امنیت این وبسایت ها را تامین کنید، بکاپ گیری منظم انجام دهید و خطاهای احتمالی آنها را برطرف کنید، به این ترتیب می توانید درآمدهای خوبی را به دست آورید.

همچنین نیاز است برای کار در این زمینه، خودتان را از نظر اخبار و اطلاعات وردپرس به روز نگه دارید و مقالات معتبر در این زمینه را مطالعه کنید تا با اشکالات احتمالی آشنا باشید و بتوانید آنها را برطرف کنید.

برای انجام این کار کافیست یک وبسایت راه اندازی کنید و در آن مشتریان و خدمات خودتان را معرفی کنید، همچنین در وبلاگ خودتان مطالب وردپرسی منتشر کنید تا به این ترتیب بتوانید ترافیک جذب کنید و کسب درآمد کنید.

۳- وردپرس کار فریلنسر :

سومین روش کسب درآمد از وردپرس، این است که به صورت فریلنسری خدمات وردپرس ارائه دهید.

برای این کار می توانید در سایت هایی مانند پونیشا و انجام میدم عضو شوید و پروژه های مربوط به طراحی سایت، عیب یابی و… در وردپرس را انجام دهید و از این روش کسب درآمد کنید.

این روش هم می تواند برایتان درآمدهای خوبی را ایجاد کند، به شرطی که بتوانید خدمات با کیفیت و مناسبی را ارائه دهید و پروژه هایی با قیمت مناسب دریافت کنید.

۴- کسب درآمد دلاری از وردپرس :

چهارمین روش کسب درآمد از وردپرس، مانند روش قبلی است با این تفاوت که در سایت های فریلنسینگ خارجی عضو می شوید و پروژه های وردپرس خارجی دریافت می کنید تا دستمزد خودتان را به صورت دلاری دریافت کنید.

در این روش می توانید رزومه خودتان را ثبت کنید و برای گرفتن پروژه مذاکره کنید تا درآمدهای دلاری فوق العاده ای از این روش کسب کنید.

همچنین نیاز است در این روش زبان انگلیسی تان کمی خوب باشد تا به خوبی مذاکره کنید و با موفقیت پروژه دریافت کنید.

۵- آموزش وردپرس :

پنجمین روش کسب درآمد از وردپرس، این است که این سیستم را به کسانی که به آن علاقمند هستند یا کسانی که می خواهند برای خودشان یک وبسایت طراحی کنند، آموزش دهید.

این روش هم می تواند برای شما درآمدهای بسیار مناسبی را ایجاد کند و با استفاده از آن می توانید درآمدهای غیرفعال داشته باشید.

البته نیاز است که تخصص و تجربه کافی در زمینه کار با وردپرس را داشته باشید و بتوانید به خوبی مطالب موردنیاز را انتقال دهید تا تمام نیازهای دانشجویان خودتان را برطرف کنید و به خوبی بتوانند یک وبسایت وردپرسی حرفه ای و جذاب برای خودشان طراحی کنند و امکانات لازم را به آن اضافه کنند.

برای انجام این روش کافیست برای خودتان یک وبسایت آموزشی راه اندازی کنید و در کنار آن، در شبکه های اجتماعی و مخصوص اینستاگرام و یوتیوب فعالیت کنید تا افراد را به وبسایت خودتان جذب کنید و دوره های خودتان را به آنها بفروشید.

اگر بتوانید در این زمینه خودتان را برند کنید، قطعا می توانید درآمدهای بسیار بسیار بالایی را از این روش کسب کنید.

۶- فروش قالب و افزونه وردپرس :

اگر برنامه نویس هستید و می خواهید از طریق وردپرس کسب درآمد کنید، یکی از بهترین و پرسودترین روش ها برای شما، فروش قالب و افزونه وردپرس است.

کافیست بتوانید نیازهای بازار را شناسایی کنید و مطابق با آن نیازها، قالب و افزونه های وردپرسی طراحی کنید و آنها را در مارکت هایی مانند راستچین و ژاکت برای فروش بگذارید.

با ان روش می توانید درآمدهای بسیار بالایی را به دست بیاورید، مخصوصا اگر محصولات شما متقاضی زیادی داشته باشد و نیازها را به خوبی شناسایی کرده باشید.

۷- ترجمه قالب و افزونه وردپرس :

اگر نمی توانید به صورت اختصاصی افزونه و قالب وردپرس تولید کنید، کافیست با یادگیری HTML و CSS ، قالب ها و افزونه های پرطرفدار خارجی را بخرید و ترجمه کنید و در مارکت هایی مانند ژاکت و راستچین قرار دهید تا با فروش آنها درآمدهای خیلی خوبی را به دست آورید.

در این روش نیازی نیست شما قالب یا افزونه را از صفر طراحی کنید، بلکه کافیست آنها را ترجمه و راستچین سازی کنید تا برای فارسی زبانان مناسب باشند و به راحتی آنها را برای فروش بگذارید.

البته در این کار بروزرسانی منظم و پشتیبانی مناسب خیلی اهمیت دارد و در صورت عدم رعایت این موارد، ممکن است فروش مناسبی را تجربه نکنید و نتوانید از این روش درآمدهای خوبی را به دست آورید.

جمع بندی

در این مقاله در مورد روش های کسب درآمد از وردپرس صحبت کردیم و گفتیم که روش های کسب درآمد از وردپرس چه چیزهایی هستند و چگونه می توانید از آنها کسب درآمد کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بتوانید از طریق سیستم محبوب و پرطرفدار وردپرس کسب درآمد کنید و به درآمدهایی خیلی بالایی برسید.

برای ما بنویسید که شما چه روش های دیگری را برای کسب درآمد از وردپرس می شناسید؟

دسته :آموزش و مقاله تاریخ :یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ بازدید :1,591 نظرات : 0 نظر
نظرات
جهت پشتیبانی محصول از طریق تیکت اقدام کنید / نظرها بعد از تایید مدیران منتشر می‌شود.

    پشتیبانی تلگرام وین تم